possible to make website for free

Відійшла у вічність п. Параскевія, мама владики Михаїла Бубнія

Із смутком повідомляємо, що 22 червня 2021 р. Б., на 89-му році життя після важкої хвороби переставилася до вічності п. Параскевія Бубній, мама владики Михаїла Бубнія, екзарха Одеського.

Преосвященний владика Михаїл Колтун, єпископ Сокальсько-Жовківський, єпископ-помічник владика Петро, духовенство та вірні Сокальсько-Жовківської єпархії висловлюють щирі співчуття владиці Михаїлу та родині покійної з приводу смерті новопереставленої п. Параскевії.

Складаємо подяку Господеві за дар її життя, за те, що вміла зберегти віру і передати своїм дітям, особливо, що виростила свого сина, який став на дорогу монашого та священичого служіння і удостоївся бути вибраним на єпископа Христової Церкви. Поручаємо в Божі обійми душу новопереставленої раби Божої Параскевії, щоби Він був милосердний до неї і дарував їй життя вічне. Єднаймося у молитві з владикою Михаїлом та усією родиною за упокій спочилої.

Заупокійні богослужіння відбуватимуться у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у с. Хлівчани, Червоноградського району.

Розпорядок заупокійних богослужінь:

22 червня о 16:00 - Перенесення тіла покійної з родинного дому до храму