possible to make website for free

У Прокатедральному храмі м. Жовкви встановили для почитання ікону з реліквіями св. первоверх. апп. Петра і Павла

У неділю, 15 серпня 2021 р. Б., у храмі св. священномученика Йосафата в м. Жовква, було поставлено для постійного вшанування ікону з реліквіями первоверховних апостолів Петра і Павла.

Настоятель парафії, отець Михайло Ткачів сказав, що 22 серпня 2020 мощі св. апостолів були встановлені в катедральному Соборі м. Сокаля для постійного перебування, а також відповідно до Декрету Преосвященного Владики Михаїла в кожному храмі нашої єпархії має бути встановлена така ікона з реліквіями для прочитання і молитви. Згадуючи недільне апостольське читання отець наголосив, що апостоли не шукали своєї слави, але центром їх проповіді завжди був Христос, тому вони є символом єдності, яка є такою важливою для нашого народу, особливо в цей час важких випробувань. Тож віримо, що щира молитва до Господа через заступництво святих апп. Петра і Павла дасть мир і єдність на нашій землі, а також усі потрібні блага про які будемо просити у Господа.

Повідомив о. Віталій Лупій