possible to make website for free

Владика Михаїл провів спільну подячну молитву у гарнізонному храмі м. Львова

У день Незалежності України, Єпарх Сокальсько-Жовківський та Голова Департаменту Військового Капеланства Кир Михаїл, провів подячну молитву з нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України у гарнізонному храмі св. апп. Петра і Павла у Львові.

Архиєрей звернувся до присутніх і духовним словом: "Сьогодні для нас святковий день, ми святкуємо життя і нашу Україну. Святкуємо дар незалежності, який припав на нашу долю, щоб ми стали відповідальними цей дар приймати і володіти ним. Це для нас з вами відповідальність перед Богом, народом і своїм життям. Незалежність - це гідність і ми цього повинні прагнути. Важливо, що ми починаємо цінувати і розуміти незалежність, яка приходить через ціну крові. Коли ми зрозуміємо незалежність і один одного будемо шанувати, вона набере значення і ми здобудемо таку державу, про яку молимося. Ми маємо повірити в наші можливості і в Бога, що коли будемо з вірою просити, він нам дасть. Ми сьогодні молимося і за померлих і за живих, за тих хто трудиться і захищає нас. Боже, дай нам у Твоєму благословенні на цій благословенній землі втішатися даром, який Ти даєш, щоб ми раділи Тобою".