possible to make website for free

У Ситихові відзначили храмовий празник та 150-річчя храму

У празник Успення Пресвятої Богородиці парафія с. Ситихів відзначила своє храмове свято та 150-річчя храму. З нагоди цієї події святкове богослужіння очолив Преосвященний владика Петро у співслужінні адміністратора парафії о. Юрія П'юрика та декана Дублянського о. Ярослава Безкоровайного.

Після читання Євангелія Архиєрей виголосив проповідь: "Ми бачимо у житті Пресвятої Богородиці, як вона спішила до Єлисавети, щоб її послужити. Так само кожної Літургії Господь спішить до наших храмів, щоб послужити нам. Словосполучення Служба Божа говорить, що Господь приходить, щоб послужити нам. Ми святкуємо 150 років, як цей храм був освячений. Так захотіли ваші пращурі, щоб у вашому селі був цей храм, до якого Христос спішить, щоб послужити кожному з вас. Вже майже 8 поколінь молиться у цьому храмі, ви отримуєте ласки Божі через Святі Тайни. Тайна - це видимий знак, невидимої Божої благодаті. У сьогоднішньому святі Пресвята Богородиця переноситься із землі до неба з тілом в душею. Нам це свято пригадує про нашу мету, щоб отримати це небо, як вічну нагороду за наше земне життя. Храм Господній, у якому молимось, це той середник, через який ми з'єднюємось із нашим Творцем. На свято читається Євангеліє про Марту і Марію, де Марія сіла в ногах і слухала Слова Божогоожого. Пресвята Богородиця завжди шукала Божої волі. Коли у Благовіщенні Ангел з'явився, вона сказала: "Я раба Господня, нехай станеться по твоєму слову". Вона хотіла бути при тім слові до кінця свого життя. Те, що каже Богородиця, хто як не вона вміла слухати Слово Боже, хто як не вона носила це слово, яке стало тілом і оселилося між нами. Те, що сьогодні говорить Господь, що блаженні ті, що слухають, він заохочує кожного з нас і хоче, щоб ми були щасливими. Це слово сходить з неба на землю, щоб мене з тої грішної землі підняти на небо. Пресвята Богородиця, як мати Живого Бога була взяти із землі до неба з тілом і душею. Христос каже, що коли не споживатиме Тіла Сина Чоловічого і не питимете його крові, не матимете життя вічного, а Пресвята Богородиця є матір'ю Євхаристії".

Після богослужіння була зачитана благословенна грамота з нагоди 150-річчя храму.