possible to make website for free

Владика Петро відвідав молодіжні парафіяльні спільноти "Не диванна молодь" у Червонограді та "Елеос" у Гірнику

25 вересня 2021 р. Б., владика Петро відвідав молодіжну спільноту "Недиванна молодь" при парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України у Червонограді.

Зустріч розпочалась Вечірнею у храмі, яку єпископ звершив у співслужінні священників парафії. Після моління відбулось представлення спільноти, діяльності та цілей. Цікавинкою зустрічі стало представлення фільмів, які учасники спільноти знімали напередодні. Протягом зустрічі кожен міг задати запитання та отримати відповідь. Вечір завершився частуванням, розмовами на різні теми та подякою владиці за приємну зустріч.

Також у цей день відбулась зустріч єпископа із молодіжною спільнотою "Елеос" та Марійською Дружиною у с. Гірник.

Після спільного Молебня відбулася розмова та представлення спільноти та їх діяльності. Кожен мав змогу поставити запитання владиці Петру, що кого цікавило, від дитинства, покликання і аж до сьогоднішніх днів і це справді було для всіх цікаво і корисно.

За матеріалами ФБ-сторінок