possible to make website for free

У Жовкві відбувся турнір з міні-футболу серед парафіяльних команд

25 вересня 2021 р. Б., відбувся єпархійний футбольний турнір з міні-футболу серед юнацьких парафіяльних команд Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ - "Кубок Єпископа".

Турнір відбувся у м. Жовква, куди з'їхались футбольні команди, щоб показати свої вміння та вибороти перемогу. У турнірі взяли участь 17 команд у 2 вікових категоріях.

Захід розпочався із молитви і благословення преосвященного владики Петра у храмі св. свщмч. Йосафата.

Дякуємо всім організаторам, які долучилися, щоб провести цей футбольний турнір. В особливий спосіб дякуємо тим, хто посприяв у його реалізації: Хом'яку Мирославу, Президенту асоціації футзалу Львівщини за спонсорську допомогу, Будзану Івану та Скіряку Василю.

Маємо добрі сподівання, що цей захід стане добрим звичаєм, який буде об'єднювати молодих хлопців і стане доброю нагодою підтримувати дружні стосунки і здоровий дух.