possible to make website for free

Архиєреї взяли участь у святкуванні 10-річчя храму блаж. Миколая Чарнецького у Львові

16 жовтня 2021 року Архиєрейською Боржественною Літургією, яку звершив Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, редемптористи відсвяткували 10-ліття освячення дерев’яного храму та заклали камінь під будівництво нового.

Митрополитові Львівському співслужили єпископ-помічник Львівської Архиєпархії Преосвященний владика Володимир, єпарх Сокальсько-Жовківський Преосвященний владика Михаїл, єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії Преосвященний владика Петро, духовенство.

Після Божественної Літургії на території храму заклали камінь під будівництво нового храму, куди б мали згодом перенести мощі блаженного Миколая Чарнецького. Зараз мощі перебувають в храмі св. Йосафата.