possible to make website for free

У Вислобоках відзначили храмовий празник

У празник Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці преосвященний владика Михаїл звершив Божественну Літургію з нагоди храмового празника у с. Вислобоки, Новояричівського деканату. Його Преосвященству співслужили запрошені священнослужителі та адміністратор парафії о. Зеновій Колтун.

"Ми живемо в цьому світі, щоб відкрити для себе Бога. В тому сотвореному світі Господь сотворив Церкву, щоб ми могли єднатися. Історія людства поступово відкривала Бога. Сьогодні є Непорочне Зачаття Богородиці. Багато речей не можемо пізнати.Пресвята Богородиця недоуміває, але подивляє Божу волю. Пресвята Богородиця на всі часи увійшла в Церкву і на всі часи є у Церкві. Церква нас вчить довірятися Пресвятій Богородиці, як їй довірився Господь Бог. Ми довіряємо весь світ, всю Україну і всіх нас опіці Пресвятої Богородиці."- із проповіді Архиєрея.