possible to make website for free

Пошук по сайту

«Наша доля в надійних материнських руках», – Глава УГКЦ під час посвяти України Непорочному серцю Марії

У п’ятницю, 25 березня, в базиліці Святого Петра у Ватикані Святіший Отець Франциск під час покаянного богослужіння посвятив росію, Україну та все людство Непорочному серцю Марії. Із собору Зарваницької Матері Божої з Папою єдналися владики Архиєрейського Синоду УГКЦ в Україні на чолі з Блаженнішим Святославом.

Єпископи УГКЦ, які цього дня провели надзвичайну сесію Архиєрейського Синоду, молилися в храмі перед Чудотворною іконою Зарваницької Божої Матері, єднаючись водночас зі Святішим Отцем та всім світом за посередництвом прямої трансляції.

Наприкінці покаянного богослужіння Папа Франциск зачитав молитву посвячення росії, України та всього людства Непорочному серцю Марії.

Водночас у Зарваниці разом із Папою Франциском Акт посвяти українською мовою від імені Української Греко-Католицької Церкви прочитав Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ пояснив, що означає посвята саме росії та України Непорочному серцю Марії: «Росія була посвячена Непорочному серцю Марії через те, що Богородиця просила, щоб цей акт був зроблений, бо з тієї країни пошириться зло по всьому світі і знищить народи, принесе страждання людям. Ми молимося за наших ворогів, щоб Господь зупинив їхню вбивчу руку. А нашу Україну тут, у Зарваниці, ми разом зі Святішим Отцем посвятили під покров Пречистої Діви Марії, Її Непорочному серцю, бо знаємо, що сьогодні Вона, Мати Божа, є з Україною, з нашим стражденним народом».

«Наша доля сьогодні в надійних материнських руках», – додав Блаженніший Святослав.

Глава Церкви подякував владикам УГКЦ, які зібралися в Зарваниці на цю історичну подію, додавши, що звідси особливо єдналися з владикою Василем Тучапцем у Харкові, владикою Степаном Меньком у Запоріжжі, владикою Михайлом Бубнієм в Одесі. Ми єдналися, сказав він, із нашими владиками в різних країнах світу, на наших поселеннях Західної Європи, Північної та Південної Америки, Австралії і з католицькими єпископами всього світу.

«Ми сьогодні відчуваємо, що весь світ є разом з нами. Дякую всім вам, що сьогодні взяли учать у цій історичній події… Наша вдячність лине до Святішого Отця Франциска, разом з яким ми пережили ці унікальні хвилини», – сказав Предстоятель.

 

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336