possible to make website for free

Пошук по сайту

Владика Петро Лоза разом з отцями та братами Згромадження Редемптористів відвідав в’язнів

"Я у в'язниці був, і ви прийшли до Мене" (Мт.25,36)

26 липня 2022 року Преосвященний Владика Петро (Лоза), о. Віталій Котик, ЗНІ та бр. Назар Шевчук, ЗНІ відвідали довічно ув'язнених чоловіків Новгород-Сіверської установи виконання покарань.

Під час відвідин ми особисто спілкувалися із ув'язненими кожної з камер, розмовляли про Бога, молитву, війну і самопочуття цих людей. Кожного заохочували при можливості приступати до Святої Тайни сповіді та користати із духовних розмов. Також усім в'язням ми привезли продуктові набори та засоби особистої гігієни.

Чоловіки, яких ми відвідували, дякували нам, багато з них зустрічали нас із посмішкою і впізнавали Вл. Петра та о. Віталія, які під час свого служіння на Чернігівщині часто відвідували цю установу.

Заохочуємо до ревної молитви за усіх ув'язнених, адже більшість із них є охрещені, належать, як і ми, до містичного тіла Христового, є нашими братами і сестрами у Христі. Хоч у минулому вони заблукали і, на превеликий жаль, завдали багато болю іншим людям, віримо, що і для них, розкаяних, Христос приготував місце в Царстві Свого Отця.

Джерело

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2022

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336