possible to make website for free

У с. Купичволя освятили парафіяльний будинок, який буде служити для ВПО

У четвер, 4 серпня 2022 р. Б., Преосвященний владика Михаїл здійснив чин освячення парафіяльного будинку у с. Купичволя.

На даний час будинок буде використовуватися для потреб внутрішньо переселених осіб.

Спільними стараннями парафіян с. Купичволі та з допомогою БФ «Карітас-Жовква» мешканці будинку отримали подарунки, які стануть у пригоді для користування у новому помешканні.

«Маємо частку у благословенні, коли беремо спільну участь. Для нас ця пам'ять і благословення нехай залишається на життя. Загрози в нашому житті дає не тільки від війни, але відносини. Ми, як в цьому місці бачимо наслідки війни і як вона діє через ненависть і смерть, Церква заохочує до молитви, яка допомагає вижити в критичних моментах». – із духовного слова вл. Михаїла.