possible to make website for free

У Полоничах Архиєрей очолив моління в сороковий день після смерті будівничого храму - п. Василя.

У п'ятницю, 7 жовтня 2022 р. Б., Преосвященний Кир МихаїЛ звершив заупокійну Божественну Літургію у храмі св. Арх. Михаїла у родинному селі - Полоничі за спочилим будівничим храму п. Василем.

"Ми всі сьогодні виражаємо співчуття і віру в життя і підтримати вас цією вірою, щоб не тільки смуток турбував, але переходив в радість.

Церква є Богом установлена для нашого життя. Церква є церквою не мертвих, а живих. Навіть ті, що уснули, вони живуть бо перейшли у інший вимір життя.

Христос нам запевнив Спасіння, яке не тільки на землі, а і у вічності. На землі ми тільки переходимо дорогу земного життя, щоб через віру прийняти Бога.

Господь сотворив людину на образ і подобу і украсив жертвенною любов'ю.

Ми сьогодні зібралися, щоб розважити над нашим співбратом Василем, хочемо його пригадати і перед Богом засвідчити, що він став нам в житті таким потрібним, його частка є така велика, що він побудував церкву. Нехай вона повіки свідчить про діла і жертвенний внесок у будівництво церкви." - із проповіді владики Михаїла.