possible to make website for free

Храмовий празник та освячення престолу у с. Стремінь

У празник Покрови Пресвятої Богородиці Преосвященний владика Петро звершив освячення престолу та відслужив Божественну Літургію з нагоди храмового празника у с. Стремінь, Белзького деканату.

"Сьогодні звертаємо погляд на Богородицю, яка є нашим захистом, якого так потребує наше серце, захисту від зла, яке приносить розруху і плач на нашій землі. Люди часто зверталися за заступництво до своєї небесної неньки. Ми знаємо скільки чудес траплялося через заступництво Пресвятої Богородиці. Наше серце прагне, щоб прийти до неї, як до заступниці і просити покрову і захисту, щоб перемогти ворога, який нищить нашу землю.

Наші воїни просять про молитву, бо вірять в знають, що лише Божою Силою можемо подолати зло, яке прийшло. Сьогоднішнє свято говорить про те, який великий Бог і через свою Матір подає нам покров." - із проповіді Архиєрея.

Після богослужіння була зачитана вітальна грамота від Правлячого Архиєрея Кир Михаїла.