possible to make website for free

У с. Карів відзначили храмовий празник св. мч. Параскеви

У четвер, 10 листопада 2022 р. Б., парафія с. Карів відзначила храмовий празник св. мч. Параскеви.

Моління очолив Преосвященний владика Петро у співслужінні численного духовенства.

"Коли дивимося на життя і свідчення мучеників, знаємо, що кров мучеників є насінням церкви. Вони запалюють інших і дають для них свідчення любові.

Ми всі хочемо бути любленими, але також і хочемо любити.

Бог показує свою любов на хресті, бо Він так полюбив світ, що Сина свого єдинородного дав, щоб усякий, хто вірує в нього не загинув, але мав життя вічне.

В нашому житті все має бути пов'язане з любов'ю до Христа, який пролив кров відплативши за наші гріхи.

Мученики - це свідки любові. Хто не готовий терпіти, той не готовий любити.В особі святої мучениці Параскеви ми бачимо, що своє життя вона принесла в дар Богові. Незважаючи на труднощі, вона жила вірою в Слово Боже. Ми часом ламаємо своє слово, ламаємо обіцянки, часом нам бракує сили сказати "Так" Богові, часом важко залишитися вірним Богові.

Христос навіть на хресті прощає: "Отче, прости їм, бо незнають, що чинять", і ці слова є для кожного з нас.Сьогодні св. Параскева нас вчить любити Господа Бога та уникати зла і гріха у своєму житті.

Просімо в молитві, щоб вона була заступницею в небі." - із проповіді Архиєрея.