possible to make website for free

Храмовий празник та священичі свячення у Боянці

У понеділок, 21 листопада 2022 р. Б., Преосвященний владика Михаїл звершив Божественну Літургію з нагоди храмового празника на парафії св. Архистратига Михаїла у с. Боянець. У часі богослужіння єпископ уділив священичі свячення диякону Василю Кінаху.

Після читання Євангелія Архиєрей виголосив проповідь: «Дякую, що можу з вами розділяти радість вашого храмового празника, радість неба і землі.»

У своєму духовному слові Кир Михаїл наголосив на вченні Катехизму про видимий і невидимий світ та на наших відносинах з ангелами: «Наш Катехизм навчає нас, що Господь сотворив небо і землю, видиме і невидиме і ми в це віримо.

Невидимий світ - це не тільки світ ангелів, але і світ, який ми у собі вміщаємо.

Господь сотворив ангелів вищими і вони служать нижчим. Господь дає нам ангелів хоронителів, інколи ми можливо з ними мало спілкуємось. Ми хочемо сьогодні застановитися, як нам співдіяти з ангелами.

Видиме і невидиме служить Богові. Господь сотворив світ і дав нам його для життя,щоб ми у собі могли поєднувати це видиме і невидиме. Так Господь своїм провидінням упорядкував світ, що він невичерпний, щоб дарувати нам все для життя і ми через видимий світ пізнаємо Бога.

Ісус Христос прийшов, щоби направити наш погляд до сотвореного світу.

Катехизм говорить, що ми можемо з ангелами укладати угоду, виявляти довір'я.

Наше покликання в житті - це взаємодія з видимим і невидимим світом. Нам інколи бракує довір'я і віри.

Св. Архистратиг Михаїл заявився на ціле небо словами "Хто яко Бог".

Скільки в нас негараздів через гординю, лінивство, зловживань - і нас до цього веде гріх. Коли ми стараємося йти з любов'ю і молитвою то Господь нам сповнить Євангельські слова.

Пресвята Богородиця довіряла Богові все і через неї Бог, через слово ангела, прийшов у наш світ».