possible to make website for free

Владика Петро взяв участь у єпископській хіротонії вл. Максима Рябухи

Владико Максиме, настане момент, коли ви запитаєте себе перед обличчям темряви, яка нападає і видається сильнішою: хто я такий і що тут роблю? У той момент пригадайте слова, які Христос сьогодні вам каже: «Дух Божий на мені, бо Він помазав мене». Цими словами звернувся Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав до нововисвяченого владики Максима Рябухи, єпископа-помічника Донецького екзархату УГКЦ, під час Архиєрейської Божественної Літургії з Чином його архиєрейської хіротонії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві 22 грудня 2022 року. На хіротонію прибули єпископи та священники зі Сходу, Заходу, Півдня і Півночі України.

Архиєрейську Літургію очолив Блаженніший Святослав — головний святитель. Співсвятителями стали владика Степан Меньок, екзарх Донецький, та владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської архиєпархії.

Спершу владика Максим тричі публічно склав визнання своєї віри. Після цього відбувся Чин архиєрейської хіротонії, на закінчення якого нововисвяченого єпископа одягли в архиєрейські ризи. Тоді Блаженніший Святослав вручив йому архиєрейський жезл як символ його влади.