possible to make website for free

У Жовкві відбулась зустріч директорів парафіяльних Карітасів єпархії

У понеділок, 26 грудня 2022 р. Б., у Жовкві відбулась зустріч директорів парафіяльних Карітасів.

Зустріч розпочав Синкел у справах Соціального служіння та директр БФ "Карітас Жовква" о. Степан Макар.

Із повчальним словом звернувся до присутніх владика Михаїл, який наголосив на служінні, яке звершує Церква.

"Піднесенням християнина є переживання терпіння в утіхах Божих. Християнин переходить труднощі і набирає досвіду через воскреслого Христа, який запевняє нам свої ласки. Церква є взірцем суспльства, вона бачить як ми маємо сприймати світ, творіння і людину. Світ - це місце, де ми творимо відносини між собою, сотвореним світом і Богом.

Христос народжується в темноті, щоб нам дати світло. Він прийшов, щоб внести світло, яке нас не покине.

Церква через наше служіння несе свідчення Божої Ласки. Людина є для того, щоб вона жила і раділа світу,а ми це свідчення маємо сповняти в темряві терпінь, щоб перейти до радості." - із духовного слова Архиєрея.

В часі зустрічі кожен мав нагоду поділитися напрацюванням та досягненнями, які вдалося звершити у своїх осередках.