possible to make website for free

Пошук по сайту

У Заглині відбулася щорічна проща з нагоди Дня Матері

У неділю, 14 травня 2023 р. Б., у місійному духовому центрі Заглина, відбулася щорічна проща з нагоди Дня Матері.

Святкове Богослужіння очолив Преосвященний владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії у співслужінні владики Петра, єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської Єпархії та численного духовенства.

У молитві взяли участь парафіяльні молитовні спільноти "Матері в молитві" та сотні вірних, які принесли до стіп Пресвятої Богородиці, прославленої у цьому місці, свої болі, смутки, а також подячні молитви за вислухані молитви.

СВІТЛИНИ

«У відпустових місцях є відомі чудотворні джерела з цілющою водою. Вода має своє специфічне значення. Вода є джерелом життя, зокрема нашого особистого життя: Дев’ять місяців людина плаває у воді материнського лона. Тому вода має притягаючу силу протягом цілого нашого життя. Вода освіжує, заспокоює, надихає та очищує…», – зазначив проповідник.

«В християнстві використовуємо воду у хрещенні, бо життя не можна зафіксувати в одному місці, воно немов ріка. Це означає, що постійно чогось відрікаємося, позбуваємося. Ці своєрідні «маленькі вмирання» є водночас новими народженнями, які роблять нас більш живими. Ми не повинні задовільнитися поверховістю, а заглядати в глибину власної духовності. Ми не можемо жити лише самі з себе, а черпаємо життєдайні дари з невичерпного джерела Божої ласки й любові», – додав владика Володимир.

Відтак архиєрей привітав усіх жінок з Днем Матері.

«Сьогодні, в другу неділю травня, у розпалі весни, святкуємо День матері. Це свято кожної жінки, яка в різний спосіб реалізовує дар материнства. Дякуємо Богові за тих осіб, які нам подарували життя. Це не лише генетика. Першим свідком народження нового життя є мама, яка дитині найперше дарує безпеку, опіку. Будьмо вдячні за хресних матерів, які нас принесли до купелі хрещення. Ідеалом материнства є Пресвята Богородиця. Нехай вона буде надійною заступницею на дорогах нашого життя», – сказав єпископ-помічник Львівської Архиєпархії.

Владика Петро в подячному слові подякував владиці Володимиру за молитву і повчання, всім священникам, молільникам і всім тим, хто причинився до організації прощі.

Після богослужіння відбулася святково-просвітницька програма за участю тріо священників "Новий Час" та вихованців дитячого будинку сімейного типу с. Потелич.

Пресслужба єпархії

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336