possible to make website for free

"Дари і плоди Святого Духа є багатством нашого життя" - владика Михаїл у Мацошині

У празник Зіслання Святого Духа Преосвященний владика Михаїл звершив Архиєрейську Божественну Літургію у храмі Положення пояса Пресвятої Богородиці у селі Мацошин, Жовківського деканату.

У цей день на парафії діти приступили до Урочистого Святого Причастя.

Також цими днями своє 30-річчя святкував о. Ярослав Боднар, адміністратор парафії.

"Святий Дух все оживляє, оновлює і ми хочемо стати його причасниками.

Церква завдячує своїй життєдіяльності Святому Духові. Господь оживляє Церкву через нас з вами і ми творимо лице Боже на землі. Господь своїм творчим задумом створив людину на свій образ і подобу. Святий Дух сходить, щоб відновити наше лице і лице землі.

Церква Христова є взірцем людської спільноти. Вона має суспільно-політичний і духовний вимір.

Христос діє в людських серцях. Через наше відношення до світу, через матеріальне і духовне ставлення один до одного, ми себе в житті знаходимо і признаємо в присутності Бога.

Наше покликання не просто народитися і жити, але Господь задумав, щоб нашим життям збагатити світ.

Для того, щоб нас пробудити у вірі, сьогоднішній день є подивугідний. Святий Дух сходить на апостолів і вони набирали переконання у вірі і Дух Святий зробив їх успішними у проповідуванні Доброї Новини.

Це дійство супроводжувалося вогненними язиками і всі люди чули свою мову. Цю незламну і непохитну віру апостоли передали нам, щоб ми могли досвідчити дію Святого Духа.

Дари і плоди Святого Духа є багатством нашого життя.

Святий Дух, через Святу Тайну Миропомазання починає діяти у нас, щоби своїми дарами і плодами влаштовувати і збагатити наше життя. " - із проповіді владики Михаїла.

Після богослужіння о. Ярослав склав подяку Правлячому Архиєреєві за благословення та присутність.

Пресслужба єпархії