Послання 2024

possible to make website for free

Пошук по сайту

У другий день Великодніх свят владика Петро відвідав парафію Воздвиження Чесного Хреста у м. Броди

В часі проповіді Архиєрей наголосив на вірі, яку ми отримуємо з покоління в покоління і що ця віра базується на Воскресінні: «Сьогоднішнє свято відноситься до кожного з нас, бо через смерть і воскресіння Господь відкриває для нас дорогу до вічного життя.

Щоденно у Символі віри ми визнаємо свою віру і кажемо, що очікуємо воскресіння мертвих і життя майбутнього віку.

Ми є учасниками Воскресіння і належимо до тих, хто його очікує».

СВІТЛИНИ

Розважаючи над уривком недільного Євангелія, єпископ зазначив, що нашу віру ми приймаємо через хрещення, свідчимо її своїм життям і передаємо тим, хто прийде після нас: «В момент Хрещення ми занурені у смерть і у Воскресіння. Протягом нашого життя свято Воскресіння переживаємо тоді, коли каїмося в наших гріхах. Через сповідь ми отримуємо Божу Ласку.

У Євангелії ми чуємо, що Бога ніхто ніколи не бачив, але Син обʼявив правду, яким є Господь до кожного з нас. Господь не втомлюється нахилятися над людиною, щоб піднімати від земного до небесного.

Співаючи слова: «Ви що в Христа хрестилися…», ми маємо участь у Христі, про що апостол Павло каже, що не я вже живу, а Христос живе в мені.

Місією апостолів було бути свідками воскреслого і живого Христа, який помер і воскрес».

Проповідник наголосив, що від моменту Хрещення ми належимо до Христа і маємо бути свідками живої віри в своїх словах, думках і через діла.Християнська праведність навчає нам уникати зла і чинити добро.

«Ми святкуємо свято перемоги добра над злом. Ми християни маємо святий обовʼязок жити вірою і нею ділитися, адже віра завжди передбачає довіру.» - завершив владика Петро.

Пресслужба єпархії

 

 

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336