Послання 2024

possible to make website for free

Пошук по сайту

"Господь відкриває шлях до вічності і діє в серцях людських, які ми відкриваємо для живого, воскреслого і прославленого Христа. " - владика Михаїл у Руді Сілецькій

У неділю, 12 травня 2024 р. Б., єпарх Сокальсько-Жовківський Кир Михаїл звершив богослужіння у Руді Сілецькій з нагоди прощі до Пресвятої Богородиці та фатімських дітей візіонерів та поручив створити центр для прослави Пресвятої Богородиці де буде плекатися прослава мощей св. Івана Павла ІІ та фатімських дітей.

СВІТЛИНИ

Після читання Євангелія єпископ виголосив проповідь: “Христос є переможцем гріха і смерті, бо прийшов, щоб явити нам прощення і щоб ми жили в мирі на землі і через мир отримали щасливу будущність.

Наше спілкування з видимим і невидимим світом продовжується поки ми живемо і це поєднюється у нашій вірі, бо Ісус Христос установив Церкву, у якій ми молимося один за одного. Розуміння Церкви дає нам збагачення сили, щоб ми могли пам'ятати про життя на землі і у вічності.

Катехизм навчає, що Воскресінням Христос вказав не тільки на покликання до життя вічного, але тепер діє в наших серцях, щоб наше життя робити кращим.

Господь відкриває шлях до вічності і діє в серцях людських, які ми відкриваємо для живого, воскреслого і прославленого Христа. 

Ісус дає апостолові Томі переконатися і вірі і нас сьогодні запевняє, щоб ми признали його живого, який проходить через замкнені двері і запечатаний гріб. Він хоче діяти через кожного з нас.

Світ побудований так, що він нас відчуває, а ми мали б відчувати світ, щоб спілкування з Богом проходило через видимий світ, щоб наше сприйняття викликало вдячність Богові, що він нас в ньому поселив.

Сьогодні ми в день матері, як діти Божі і діти Церкви маємо матір Церкву і матір в Церкві - Пресвяту Богородицю. 

Богородиця відкриває у фатімському обʼявленні, що коли ми будемо молитися і покутувати за гріхи, тобі після прощення вони не будуть породжувати терпінь, через які є хвороби і війни. Пресвята Богородиця, як Матір життя, переживає, щоб ми життя не втратили і історія нашого життя була прославлена в Бозі. Ми хочемо, щоб наша віра і старання не були намарні, а були на славу Божу і славу Церкви.

Пресвята Богородиця і після смерті дбає про життя.

Ми сьогодні вітаємо всіх матерів, бо через матір приходить життя. Матір народжує і плекає життя. 

Ми хочемо, щоб Церква мала силу оберігати життя. Ми це поручаємо Пресвятій Богородиці, бо вона найбільшу потерпіла біля свого сина. Любов Пресвятої Богородиці є жива і діяльна, поручаймо їй свої родини і наших військових”.

Після богослужіння у парафіяльному храмі св. Юрія, відбувся процесійний хід до каплиці св. Івана Павла ІІ.

Адміністратор парафії, о. Богдан Стефанишин, подякував владиці за старання, які він докладає для їхньої парафії та за спільну молитву.

Пресслужба єпархії

 

 

 

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2023

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336