Послання 2024

possible to make website for free

Владика Петро звершив Архиєрейське богослужіння у Фатімі та уділив ієрейські свячення

У Фатімі відбулися перші в історії Португалії священичі свячення у візантійському обряді диякона Сокальсько-Жовківської єпархії, Назара Крука, який є вихідцем з парафії Пресвятої Трійці у м. Броди.

На прохання владики Степана (Суса), голови Пасторально-Міграційного Відділу, УГКЦ, з благословення єпарха Сокальсько-Жовківського Кир Михаїла (Колтуна), Архиєрейську Божественну Літургію у часі Всеукраїнської прощі до Фатіми очолив преосвященний владика Петро (Лоза), єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії у співслужінні численного духовенства та при великому зборі вірних УГКЦ у Португалії.

У прощі взяли участь понад 2000 осіб. Українці з різних куточків Португалії, а також з Іспанії молились за мир в Україні.

Єпископ привітав нововисвяченого священника, який здійснюватиме душпастирське служіння для вірних УГКЦ у Португалії.

На Літургії були присутні Президент організації Obra Catolica у Португалії Євгенія Коста Кварезма (Eugenia Costa Quaresma) і Посол України у Португалії Марина Михайленко.

Пресслужба єпархіїї

За матеріалами ПМВ