Послання 2024

possible to make website for free

Пошук по сайту

Владика Михаїл із військовослужбовцями взяв участь у 64-му Міжнародному військовому паломництві до Люрду

З 24 до 26 травня проходило 64-е Міжнародне військове паломництво до м. Люрд (Франція), учасниками якого стали військовослужбовці з сорока однієї країни світу.

Традиційно до міжнародної молитви за мир долучилася також делегація з України, очолювана владикою Михаїлом Колтуном, керівником Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ. До складу групи входили представники Міністерства оборони України, Служби військового капеланства ЗСУ, Служби військового капеланства НГУ, родини полеглих героїв, поранені воїни, курсанти та військові капелани.

64-е паломництво проходило під гаслом: “Прийдімо до стіп Богородиці процесійно!”. У своєму духовному слові до прочан владика Михаїл наголосив: “Сьогодні ми молимось тут, у стіп Богородиці, за зцілення наших ран, за перемогу та справедливий мир, за наше майбутнє.”

СВІТЛИНИ

Під час церемонії закриття паломництва військовий капелан о. Ростислав Височан подякував усім організаторам за щорічне запрошення представників України до участі в даному заході: “Наша присутність на цьому паломництві протягом останніх трьох років є надзвичайно важливою для нас. Дякуємо за молитви, підтримку, дружбу, братерство та відчуття солідарності, яке ми тут переживаємо. Віримо, що наша спільна молитва за Україну та мир у світі подарує нам довгоочікувану перемогу.”

Цього року, як і два попередні, під час паломництва у Марійському містечку Люрд особливу увагу приділяли Україні та її представникам. Зокрема, прапороносну ходу під час урочистого відкриття паломництва очолили українські військовослужбовці з жовто-блакитним стягом. Також всі учасники прощі проявляли велику повагу до представників з України та висловлювали вдячність за стійкість у боротьбі за свободу та відстоювання правди.

Джерело

 

 

 

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2024

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336