Літургісти провели робочі наради

10 березня відбулася зустріч еклезіархів всіх єпархій УГКЦ в Україні та нарада Патріаршої Літургійної комісії, де від Сокальсько-Жовківської єпархії взяв участь о. Ярослав Малиш, голова єпархіальної літургійної комісії.

Голова Патріаршої комісії, преосвященний владика Венедикт, доручив робочій групі з координації діяльності єпархіальних еклезіархів УГКЦ на чолі із всесвітлішим протоієреєм Богданом Гнатівим, еклезіархом Собору св. Юрія, проводити спільні зустрічі, для впорядкування літургійного благочестя у єпархіях на території України. Учасники уже другого навчання, дискутували про Чин освячення храму і престолу.

Впродовж наступних зустрічей еклезіархи розглядатимуть напрацювання групи і пропонуватимуть правлячим архиєреям впроваджувати у життя єпархії.

Літургійна комісія розглянула: презентацію Октоїха; порядок розташування архиєреїв та ієреїв під час соборного служіння Божественної Літургії; питання служіння Божественної літургії для дітей; освячення храму, престолу, іконостасу; укладення Великого требника.

Повідомив о. Ярослав Малиш

Повідомив о. Ярослав Малиш