Відбувся 4-й фестиваль дитячих і молодіжних колективів «ХОРИ АНГЕЛЬСЬКІ СПІВАЮТЬ»

З нагоди відзначення Року Літургії і молитви та 85-ї різниці з дня народження світлої пам`яті слуги Божого Любомира Гузара третього лютого 2018 р. Б. у храмі Преображення Господнього в м. Кам’янка Бузька на теренах Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ проходив четвертий фестиваль дитячих і молодіжних колективів під назвою «Хори ангельські співають».

Учасниками фестивалю були представники з різних парафій, список можете переглянути тут

Учасників фестивалю від імені Правлячого Архиєрея Владики Михаїла (Колтуна) привітав канцлер єпархії о. Василь Дяків, вручивши при цьому їм подячні грамоти. Привітання склали також представники місцевої влади.

Настоятель храму о. мітрат Володимир Касіян подарував усім учасникам ікони Пресвятої Богородиці Кам’янецької.

На завершення фестивалю стараннями парафіян і меценатів відбулося солодке частування.

Інформацію подав о. Михайло Микита, голова Катехитичної комісії