Проведено засідання Єпархіальної Катехитичної комісії

Також члени Комісії обговорили: проведення Єпархіального конкурсу літературного твору (місяць травень); організація прощ, таборів і реколекцій для катехитів, дітей на єпархіальному, деканальному і парафіяльному рівнях; опрацювання душпастирського Катехитичного порадника; практика студентів УКУ у парафіях, школах; проведення візитацій катехитичних шкіл; подання інформації про семінари та курси підвищення кваліфікації для катехитів; проведення конкурсу «Пісня серця» у 2012 році.

Взяли участь: о. Василь Батюк – Жовківський деканат, о. мітрат Володимир Юськів – Белзький деканат, о. мітрат Володимир Високінський – Дублянський деканат, о. Ярослав Валюх – Сокальський деканат, о. Володимир Августовський – Тартаківський деканат, о. Андрій Семенюк – Бродівський деканат, о. Андрій Красильников – Белзький деканат, о. Іван Цінцірук – Червоноградський деканат, о. Роман Дячок – Радехівський деканат, о. Тарас Дітчук – Новояричівський деканат, о. Павло Пащук – Підкамінський деканат, с. Мар’яна Власенко – Згромадження св. Йосифа, с. Марта Будай – Згромадження Сестер Служебниць.

Подав о. Михайло Микита
Голова катехитичної комісії