Пошук по сайту

Священики єпархії взяли участь у семінарі для координації літніх таборів

У рамках підготовки до 1025-ліття хрещення Русі-України та цьогорічного відзначення в УГКЦ року Святих Таїнств з 10 по 12 червня 2012 року у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа проходив семінар для координаторів літніх християнських таборів. Організаторами даного заходу виступила Катехитична комісія Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ спільно з Катехитично-педагогічним інститутом УКУ.

Проводили цю зустріч Назар Дуда, ліцензіат богослов’я, координатор катехитичних програм для підлітків та молоді, Андрій Козіброда, психолог, богослов, викладач Катехитично-педагогічного інституту УКУ та Наталя Мусій.

Участь у семінарі взяли представники Львівської та Івано-Франківської архиєпархій, Сокальсько-Жовківської й Коломийсько-Чернівецької єпархій, Луцького та Донецько-Харківського екзархатів. Учасниками були як особи духовного стану так і світські молоді люди. Представниками від Сокальсько-Жовківської єпархії були о. Йосиф Скоробагатий та о. Роман Малькевич.

До цієї конференції спеціально був виданий методичний матеріал для проведення літніх християнських таборів під назвою «Святі Таїнства в житті християнина». Метою видання такого посібника є допомогти молодим людям пізнавати християнську віру і в ній зростати. Представлено організаційно-методологічні принципи проведення християнських таборів, зокрема – розпорядку дня. Запропоновано детальні конспекти дев’яти зустрічей на тематику Святих Таїнств із широким застосуванням інтерактивних вправ.

Семінар проходив в дружній атмосфері, де кожен зміг дізнатись щось нового і поділитись з іншими власним досвідом. Цікавим було те, що він мав практичний характер, зокрема вивчалися нові пісні, ігри, банси, які учасники зможуть застосувати вже цього року на літніх таборах.

Повідомив о. Роман Малькевич

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336