Кожного місяця голови єпархіальних комісій працюватимуть разом

5 березня 2013 року в Єпархіальному управлінні проведено зібрання голів єпархіальних комісій, видавничого відділу, мирянського руху та паломницького центру.

Метою зібрання є покращення співпраці та діяльності кожної з комісій, а також об’єднання напрацювань поодиноких комісій для виконання спільних душпастирських завдань.

Учасники ознайомилися з Декретом єпархіального єпископа Михаїла Колтуна, згідно якого, кожного першого вівторка місяця відбуватимуться подібні зібрання відповідальних за єпархіальні структури. Також встановлено робочі дні керівників комісій в приміщенні Єпархіального управління в м. Жовква.

Звертаючись до присутніх, єпископ Михаїл сказав: «Церква має велику, можливо найбільшу місію в житті людей. Вона має найповажніший авторитет і ми цей авторитет створюємо. Ми не живемо для себе, а живемо на авторитет Церкви і те, що робимо, маємо робити для Церкви. А так як ми робимо, так інші будуть брати приклад з нашого служіння».

На наступному засіданні обговорюватимуть план діяльності кожної з комісій.