Пошук по сайту

Історія

З благословення Єпископа Зборівського Михаїла Колтуна було створено єпархіальний часопис «Джерело Життя». Журнал (реєстраційне свідоцтво ТР №191) побачив світ у 1996 році, отримавши гасло «Божа ласка нам дається, вона є джерелом життя, щоб нею наповнившись, творити Божі джерела». Цей журнал повідомляв вірних новоствореної єпархії про життя Церкви, давав духовні роздуми, спрямування, концептуально окреслюючи пріоритети християнина в сучасному світі. Головним редактором був о. Іван Вихор, а журналістом – Надія Забокрицька.

З 2000 по 2002 рік на посаді головного редактора єпархіального часопису «Джерело життя» був о. Ігор Балук. За час його керівництва часопис висвітлював приїзд Вселенського Архиерея Івана-Павла ІІ в Україну. Крім єпархіальної газети, видавали релігійні брошури, календарі, молитовники, тощо. Нелегку роботу йому радо допомагала виконувати дружина – Ольга, яка набирала тексти та виконувала іншу комп’ютерну роботу.

З 2003 року головним редактором призначено о. Богдана Мурованого, журналіст – Уляна Колтун-Будурович, верстка – о. Роман Синицький, літературна редакція – Галина Фесюк. Тираж газети досяг 4100 екземплярів, формат А-4, кількість сторінок зросла від 16 до журнального формату – 32. Укладено договір про друк з видавництвом «Армія України». В газеті є різні рубрики від «офіційної» до дитячої сторінки. Підтримуються читацькі запити різних вікових категорій і духовних спрямувань. На сторінках часопису неодноразово друкуються вихованці духовних семінарій. Відкриті для листування з читачами. Налагоджено співпрацю з іншими єпархіальними видавництвами, які були швидше засновані і мають більш потужну матеріально-технічну базу, працюємо з багатьма світськими видавництвами, які радо діляться досвідом і збагачуються духовно самі.

о. Богдан Мурований

Редактор часопису "Джерело Життя"

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336