П’ятдесят учасників взяли участь у реколекціях для катехитів

З 27 по 29 січня 2012 року у лікувально-оздоровчому комплексі «Ровесник» поблизу Червонограда відбулися реколекції для катехитів та вчителів християнської етики. Тематика наук, які цікаво подавав о. Тарас Барщевський, професор УКУ, була зосереджена на молитовному читанні Святого Письма та значенні святих Таїнств, зокрема Таїнств християнського втаємничення: Хрещення, Миропомазання та Пресвятої Євхаристії.

о. Тарас Барщевський, реколектант, виголосив сім наук та представив Катехизм УГКЦ «Христос - наша Пасха».

У неділю учасники реколекцій взяли участь в урочистій Божественній літургії у храмі Пресвятої Богородиці Владичиці України у м. Червонограді.

Суворі морозні дні не злякали п’ятдесятьох учасників, котрі приїхали у «Ровесник», щоб почерпнути духовні знання для служіння іншим.

Реколекції, духовні вправи для вчителів-катехитів проводяться кожного навчального року. Перша група вчителів мала дні духовної віднови 23 - 25 грудня 2011 року.

Повідомили катехити Сокальсько-Жовківської єпархії