Відбулася координаційна нарада ревнителів руху «Матері в молитві»

23-24 березня на базі оздоровчо-лікувального комплексу «Ровесник» відбулась координаційна єпархіальна нарада ревнителів руху «Матері в молитві». Участь у ній взяли представники багатьох спільнот нашої єпархії. На цих зборах розглядали організаційні питання щодо майбутніх реколекцій та єпархіального з’їзду.

Вирішили виготовити хоругву для кожної спільноти і обговорено ряд інших питань, які стосуються спільної молитви матерів. Ревнителі взяли участь у молитві Хресної Дороги. Очолив молитву о. мітрат Володимир Коткевич, протосинкел, тексти розважань читали діти, молодь, вчителі, вихователі, члени спільноти «Матері в молитві». Протягом двох днів матері брали участь у Святій Літургії, мали можливість приступити до Сповіді і Святого Причастя, слухали духовні науки, переглянули фільми: «Німа Молитва», «Жертва Одного», «Троє Вас, Троє нас» .

Запрошуються всі бажаючі створити такі спільноти на своїй парафії.

Повідомив свящ. Ярослав Валюх
духівник спільноти« Матері в молитві»