У Липнику школярі застановлялися, що у житті найвартісніше

З 19 по 26 березня у всіх школах району проходив Тиждень духовності. У Липницькій школі (Жовківщина) теж відбулось ряд цікавих навчально-виховних заходів на духовну тематику.

Цікавими були роздуми учнів 11-го класу «Про піст, милостиню і молитву», де кожен учень мав можливість висловити свою думку про необхідність цієї духовної поживи для християнина.

Спільна молитва учнів, педагогів, батьків під проводом священика Василя Ховалка додавала атмосфері заходу духовної врочистості.

Диспут «Про християнські цінності», підготовлений учнями 10 класу, дав можливість зрозуміти кожному, які цінності є найвартіснішими у нашому житті.

Вибираючи цінні речі і предмети із запропонованих вчителькою християнської етики, Марко У. І., можна було зрозуміти, як змінюється вартість цінностей в очах дитини у різних класах. У кінцевому результаті кожен зрозумів, що найбільшою цінністю для людини, є саме життя, подароване Богом, а також християнські чесноти, яких набуває людина протягом свого життя.

У середа був день милосердя. Заохочувалось, щоб кожен учень і вчитель зробив якусь добру справу: допоміг каліці, старенькій людині, чи просто своєму ближньому.

Змістовно і цікаво пройшов усний журнал, підготовлений учнями 8-го класу «Твори добро, бо ти - людина», де на станціях життя, що мали відповідні назви «Добро», «Людяність», «Любов», «Милосердя», обговорювались ці одвічні людські чесноти.

У п’ятницю учнями 9-го класу був підготовлений біографічний нарис про життя і діяльність Патріарха Греко-Католицької  Церкви Йосипа Сліпого з нагоди 120-річчя від дня його народження. А також організовано Хресну дорогу у церковному храмі для учнів, вчителів, батьків.

Кожен, хто брав участь у Тижні духовності, збагатився любов’ю до Бога і людей.

Повідомила У. І. Марко
вчителька християнської етики