Пошук по сайту

Молодь застановлялася над покликанням бути Людиною

З 23 по 25 березня 2012 року на базі лікувально-оздоровчого комплексу «Ровесник» (м. Червоноград) відбулись Великопосні реколекції для молоді Сокальсько-Жовківської єпархії. Духовним провідником був о. Олександр Чумаков, СДБ.

Вже на першій нашій зустрічі, під час знайомства, молоді люди почали будувати спільноту. Далі були наступні кроки: «Зніми маску, будь щирий зі собою та з іншими, дозволь промовляти твоєму серцю. Це так просто сказати а так важко реалізувати у спілкуванні один з одним. Ще раз застановитись для чого я сюди приїхав, для чого живу».

«Покликані до Царства Божого» - такою була тема реколекцій. Впродовж днів віднови молодь в новому світлі відкривали такі знайомі всім істини: ти є дитина Божа, спадкоємець, ти є унікальний… Отримати спадщину – це отримати відповідальність за неї. Як мені зберегти святість, яку дарував мені Господь у Хрещенні, сповнити покликання бути Людиною?

Враження учасників реколекцій:

«Три дні, промайнули, наче ще одна яскрава і насичена мить життя, що залишає глибокий відбиток на кожному з нас.

«Християнські повстанці»- цей вираз і досі не дає спокою. А вперше почувши, ми задумались: хто вони, хто ми, чим ми відрізняємось, ким маємо бути, де ми зараз є і куди далі йти? Все що говорив отець-реколектант додавало нам все нових і нових запитань. У душі усе переверталося, наче нас струсили, розібравши на частинки, а тоді поставили завдання: зберіть себе заново, але тепер вже правильно.

Були моменти, коли всі завмирали в глибокій задумі та самоаналізі настільки, що були неспроможні відповісти на жодне запитання отця. А душпастир усе повчав, пояснював, критикував, ділився власним досвідом, насичуючи реколекції широкою палітрою відчуттів.

Остання ніч була не стільки відпочинком, як можливістю багато що переосмислити перед тим як «зібрати себе заново».

Повідомили із Центру молодіжного аніматорства
при Молодіжній Комісії
Сокальсько-Жовківської єпархії

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336