Послання 2024

Пошук по сайту

Ми спільно робимо велику справу задля миру в Україні! – військовий єпископ Михаїл Колтун

3 липня 2017 року, до Навчального центру Національної гвардії України, що в Золочеві, приїхали військові капелани, що офіційно  працевлаштовані в Національній гвардії України. Там до 8 липня відбуватимуться навчання військових капеланів, організовані Національною гвардією України.

На навчаннях присутні шість військових капеланів Української Греко-Католицької Церкви на чолі з військовим єпископом Михаїлом (Колтуном), керівником Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, та отцем Любомиром Яворським, заступником керівника Департаменту.

«Сьогодні ми перебуваємо на новому етапі співпраці Церкви та силових структур України. Ми відкриваємо для себе одне одного, вчимося одне від одного, але ми є разом. Ми спільно робимо велику справу задля миру в Україні!», – сказав владика Михаїл у вітальному слові.

На думку отця Любомира Яворського, важливим є те, що на зборах разом із капеланами присутні й офіцери по роботі з особовим складом. «Важливо, що збори проходять спільно з офіцерами по роботі з особовим складом, вихователями військових, – говорить отець Любомир. – Ми є партнерами і тепер ще краще будемо розуміти завдання і обов’язки одне одного».

Для учасників навчання запланована спільна одноденна поїздка до Марійського духовного центру, що в Зарваниці. Там учасники навчань зможуть більше дізнатися про особливість відпустового місця та вересневе Всеукраїнське військове паломництво до Зарваницької Богородиці.

Прес-центр Департаменту Патріаршої курії УГКЦ
у справах душпастирства силових структур України

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2024

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336