possible to make website for free

У Києві відбулася презентація молитовника для військовослужбовців

17 квітня 2013 року у приміщенні Центрального Будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася презентація молитовника для  військовослужбовців "Молись і служи!"

Нову редакцію молитовника видано з благословення єпископа Михаїла (Колтуна), керівника Департаменту Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви у справах душпастирства силових структур України.

На початку заходу представники силових структур зачитали молитву, укладену спеціально для них.

"Молитва - неабияка сила, яка допомагає нам сумлінно, з почуттям патріотизму виконувати свої обов'язки. Пропонуємо вашій увазі молитовник, який допоможе вам щодня заручатись Божою підтримкою, Його силою і ласкою. Сподіваємося, молитовник послужить кожному з Вас в особистому житті і допоможе вам на християнських засадах розбудовувати нашу Державу", - цими словами звернувся до присутніх єпископ Михаїл (Колтун).

Отець Любомир Яворський, заступник керівника Департаменту, розповів про структуру молитовника: "До нового видання увійшла Божественна Літургія, катехизмова частина, суспільний дороговказ віруючого, традиційні молитви (щоденні, при трапезі, на різні потреби), а також спеціальні - для представників військових формувань. Серед них - молитва дружини та матері військового, молитва офіцера, молитва танкіста, рятівника, правоохоронця та ін. У новому виданні додано розділ, що розповідає про небесних заступників українського війська", - розповів о. Любомир.

З коротким словом мав нагоду виступити кожен запрошений. Серед них - полковник Руслан Коханчук, старший офіцер відділу роботи з громадськими та релігійними організаціями Міністерства оборони України. "Тут є трохи більше ніж просто молитви - це свого роду просвітницька книжка, - сказав полковник, звертаючи увагу на зміст молитовника військовослужбовця. - Інший аспект - це особистісний, суб'єктивний. Кожна молитва, поміщена у молитовнику, передає ті переживання військовослужбовця, які притаманні кожному з них, котрі щодня стикаються зі складними ситуаціями на службі".

Усі присутні високо оцінили новий молитовник з огляду практичності видання та його наповнення.

Наклад видання - 10000 примірників. Молитовник військовослужбовця розповсюджується безкоштовно. Частину молитовників Департамент відразу передав запрошеним для розповсюдження. Також капелани планують доставити молитовники до частин під час душпастирських відвідин.

Повідомляє прес-служба Департаменту капеланства