Пошук по сайту

Студенти з Дублян колядували в Київському слідчому ізоляторі

27 січня в стінах Київського слідчого ізолятора, що на Лук’янівці, лунала коляда театрального колективу студентів Львівського національного аграрного університету з м. Дубляни.

Колядники приїхали до Києва разом зі своїм керівником Оксаною Качмар та духовним провідником о. Іваном Венгрином, головою Центру академічного душпастирства, що діє при університеті.

Веселі хлопці та дівчата з великою яскравою зіркою та музичними інструментами несли світло Божої любові туди, де сум і розпач, здається, цілковито полонили людські серця.

Присутні працівники цієї установи уважно стежили за тим, що відбувалося на сцені. Майстерна гра акторів, розкішні костюми, неперевершений спів колядок, музичний супровід – усе було на дуже високому рівні.

Колядники, а саме Днем раніше колектив виступав на ІІ Всеукраїнському фестивалі «Студентська коляда», що відбувся в Київському кооперативному інституті бізнесу і права. Наступного дня студенти під проводом с. Василії Гальцової, ЧСВВ здійснили своє бажання відвідати Слідчий ізолятор.

«Вірю, що любов і радість, якою так щедро ділилися молоді актори, наповнили серця присутніх та додали сил потрібних у нелегкій праці з ув’язненими», - зазначила с. Василія.

Повідомляє kapelanstvo.org.ua

Офіційний медіаресурс
Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ
©2009–2020

Правлячий Єпископ: Кир Михаїл (Колтун)
Єпископ-помічник: Кир Петро (Лоза)

Контакти:
Адреса: 80300, м. Жовква, вул. Львівська, 7а
Телефон: 61-336