Капелани завітали на храмовий празник до військовослужбовців автомобілістів

21 листопада в день празника Архистратига Михаїла, військові капелани: о. Тарас Михальчук, о. Юрій Цюпка та бр. Юрій Балух завітали на храмове свято до військової частини автомобільного забезпечення, що розташована в с. Малехів Жовківського району.

На спільну святкову Божественну Літургію в каплицю Архистратига Михаїла, зібрались військовослужбовці з родинами, працівники та запрошені гості. В часі Служби Божої присутні на молитві приступили до Святих Тайн Сповіді та Євхаристії.

На завершення Святої Літургії капелани подякували присутнім за участь у молитві, спільно із ними помолились за мир і спокій в Україні, а також привітали командира частини полковника Михайла Саф'яна та усіх присутніх іменинників з днем їхнього небесного покровителя.

Повідомляє Департамент інформації Центру військового капеланства