Парафії м. Бродів провели продовольчу збірку для захисників на Сході

З ініціативи військового капелана отця Богдана Вихора, який зараз перебуває в зоні АТО, парафії Собору Пресвятої Богородиці із престольним празником св. Теклі та Пресвятої Богородиці – Владичиці України долучилися до продовольчої збірки на потреби нашого війська.

Окрім зібраних консервованих продуктів, також були виліплені вареники та приготовані інші страви, що надаються до транспортування. 9 березня допомога із міста Броди направилася на Схід, де її справедливим розподілом вже буде займатися військовий капелан.

Від імені капелана висловлюється щиросердечна подяка усім, хто долучився до цієї акції та вклав свою невелику лепту, засвідчивши тим самим не лише свій патріотизм стосовно Батьківщини, але й свій дієвий патріотизм у стосунку до Церкви та рідної парафії.

Повідомив Іван Вихор