У селі Руда-Сілецька парафіяни та військові зустріли ікону Вифлиємської Божої Матері

Спочатку відбувся похід з іконою вулицями села та місцем, де розташована Хресна дорога. Відтак у храмі розпочалася урочиста Божественна літургія, яку очолив о. Володимир Коткевич, протосинкел єпархії. Співслужили в Літургії о. Михайло Кузмінський зі Стрептова, о. Віктор РКЦ з Кам’янка-Бузької та о. Богдан Стефанишин. Окрім парафіян у богослужінні взяли участь представники обласної влади, які прочитали привітання від голови обласної ради і депутатського колективу. Також був присутній голова Кам’янка-Бузької Районної адміністрації, Петро Замула, його заступники та сільський голова.

о. Володимир Коткевич сказав слово про важливе значення заступництва Пресвятої Богородиці у житті кожного, а о. Богдан звернувся до військових, особливо до тих, які в найближчому часі повернуться до своїх домівок і поблагословив їх на щасливе життя.

Після урочистих заходів парафіяни організували святковий обід для військовослужбовців у кількості 100 осіб.

Для прес-служби повідомив о. Богдан Стефанишин