У Великосілках кошти зібрані вертепом передадуть військовим

У селі Великосілки Кам’янка-Бузького району місцеві школярі спеціально зібрали вертеп, аби хоч частково допомогти армії.

За три дні вони назбирали майже 3 тис. грн.. Третину вирішили віддати місцевій церкві. Решту – учасникам АТО.

Старшокласники із Великосілок майже щороку організовують вертеп. Самі шукають сценарій та шиють костюми. За свята переважно збирають кругленьку суму. «Торік ми пожертвували частину грошей на церкву, а на решту купили, хто що хоче, хтось навіть телефон», – розповіла Христина, яка грає у вертепі роль Жида.

Цього ж року вирішили обійтись без додаткового заробітку. Тож пожертвувати наколядовані гроші військовим. Адже у вертепі беруть участь діти, чиї батьки також воювали в АТО. Є селяни, які пішли на схід добровольцями, багатьох мобілізували.

«Ще зараз вони вирішують, на який рахунок надіслати ці гроші. Найвірогідніше, вони підуть якійсь конкретній особі, яка постраждала під час АТО. Наприклад, потребує протезування. Бо цих людей також потрібно підтримувати», – розповів місцевий священик о. Володимир Марушечко, який допомагав дітям з вертепом.

Повідомляє Zaxid.net