Три священики-екологи провадили екологічні місії у м. Буськ

7 жовтня, у день св. Франциска з Асизу, у Буську відбулося ряд просвітницьких заходів у рамках екологічних місій для порятунку створіння.

На запрошення о. Андрія Баглая, настоятеля храму св. Юрія у м. Буськ, прибули: голова комісії з питань екології на теренах Сокальсько-Жовківської єпархії о. Тарас Дзьоба, священик-еколог Буського деканату о. Євген Мигаль, священик-еколог Олеського деканату о. Юрій Колачник. Згадані священики мали цього дня особливу нагоду потрудитися у Буську, адже розійшлися по школах міста, де і провели екологопросвітницькі уроки.

Також до заходу були запрошені давні партнери екологічної комісії – працівники Національного Природного Парку «Північне Поділля», які провели для учнів цікавий екоквест на дружність до довкілля.

Відбулася цього дня і зустріч голови комісії із представниками влади, для яких о. Тарас Дзьоба представив діяльність Бюро УГКЦ з питань екології, напрацювання та можливі варіанти співпраці у майбутньому.

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

День Бога-Творця в Тартаківському та Белзькому деканатах

14 вересня, з благословення Декана Тартаківського деканату священика о.Богдана Лилика, християнська громада с. Переспа об’єдналася в молитві до Бога-Творця за збереження Його створіння: вірні пригадали своє місце серед Божого створіння і просили в Господа Дарів Духа Святого для того, щоб бути справжнім «Вінцем створіння» та стати вмілими і відповідальними управителями Божого створіння.

Захід провів екореферент Тартаківського деканату священик Михайло Паталай. Світлини

14 вересня в місті Белзі, у місцевій школі відбулося святкування дня Бога-Творця

Священики, діти та вчителі, слухали екологічну розповідь-лекцію яку провадив о. Андрій Красильников еколог деканату.

Опісля дітям було показано повчальний екомультфільм про нищівний вплив людини на довкілля. На завершення отці разом з дітьми висадили заздалегіть приготовані соджанці дерев біля школи та майстерні міста. Світлини

Інформацію подав о. Тарас Дзьоба

Анонс

20-11-2018 р. Б. о 11:00 Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 149-ї річниці від дня народження блаженної Йосафати Гордашевської та презентація книги про о. Кирила Селецького в с. Жужеляни.