Прощання з колядою у Жовкві

У неділю 8 лютого жовківські аніматори при парафії оо. Василіян організували свято прощання з колядою.

У цьому дійстві взяли участь багато парафіяни - від найменших до найстарших. Це була прекрасна нагода для прихожан відпочити, отримати душевну радість та знову відчути дух різдвяних свят.

«Ми знову колядували, щедрували, віншували та «водили Маланку», а також гостилися смачною кутею та узваром. Все це викликало неабияке задоволення та радість, а найголовніше відчуття у серці того, що ми є живою церквою, яка не забуває звичаї та традиції наших предків. І здавалося б, що надзвичайного у тих знайомих нам із дитинства колядках, але вони знову і знову радували всіх присутніх та без сумніву знайшли відгомін у серцях кожного».

Попрощавшись із колядою, кожен пішов до своєї домівки взявши з собою краплину радості Новонародженої Дитини, якої вистарчить до наступного року.

Галина Шиделко