Посвячення престолу у Хлівчанах

1 липня 2018 р. Б. Владика Михаїл Колтун очолив Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці в с. Хлівчани, в часі якої освятив престіл та надав диякону Ігору Лемику титул протодиякона, вручивши йому камілавку червоного кольору.

У своєму пастирському слові Преосвященний Владика Михаїл (Колтун) коментуючи недільний фрагмент Євангелія (Мт. 8, 28-9,1) про уздоровлення Ісусом гадаринських біснуватих, зокрема зауважив: "Щоби позбутися гріха, треба його незлюбити, треба протиставитися йому і відкинути гріх, відректися його... щоб ми мерщій навернулися до Бога і служили Йому. Вмійте противитися гріхові, щоб не попасти під його тенета, щоби злий дух нами не управляв...

Нашим покликанням є жити з Богом, жити в мирі, бо саме для цього прийшов Господь, -  щоби відвернути нас від зла, привернути до Бога та встановити свій мир...

Нехай Пресвята Богородиця, яка стерла голову змія, візьме нас під свою опіку, а ми признаваймося до неї щодня і будьмо тими Божими дітьми, між якими панує любов, терпеливість, доброта, взаємна повага, милосердя, щирість, правда, справедливість... щоб ми могли свідчити про ту велику силу Божу, яка долає силу гріха і спраглим, дає мир та життя... щоб ми не зневірилися та не знемоглися під тиском ворога-гріха, а набиралися більше сили та тої Євангельської впевненості, що єдиний Господь може нас спасти та вчинити вільними..."

Прес-служба єпархії

Анонс

20-11-2018 р. Б. о 11:00 Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 149-ї річниці від дня народження блаженної Йосафати Гордашевської та презентація книги про о. Кирила Селецького в с. Жужеляни.