Абітурієнти готуються поступати в духовні семінарії

21 квітня в Єпархіальному управлінні відбувся підготовчий іспит для абітурієнтів, які бажають вступити в духовні семінарії УГКЦ.

Іспит мав дві частини: тест і співбесіда. Тестування охоплювало такі дисциплін: Літургіка, Історія Церкви, Катехизм, Старий і Новий Заповіт, Історія України, загальноосвітні питання. Співбесіда відбувалася з кожним кандидатом і включала перевірку знань церковного співу.

До екзаменаційної комісії входили: о. Іван Пігура, префект навчального відділу, о. Роман Синицький, канцелер, о. Василь Коваль, судовий вікарій, о. Ярослав Малиш, секретар-референт єпископа, та о. Василь Крушельницький, постулятор.

Після засідання комісії, абітурієнти, які успішно склали іспит отримають письмове архиєрейське благословення для пред’явлення у семінарію, в якій планують навчатися.