У Белзькому деканаті проведено з’їзд вівтарних дружин

12 серпня у м. Белз відбувся з’їзд вівтарних дружин, на який прибули вівтарники із Белзького деканату.

Розпочався з’їзд богослужінням, яке очолив отець-декан Олексій Яворський у храмі св. Параскеви. Під час проповіді, яку виголосив о. Тарас Гнатів, учасники з’їзду могли почути слова настанови; хто є опікуном вівтарників, хто такий вівтарник та як повинен поводитись у храмі та поза ним.

В програму з’їзду також входила й екскурсія старовинним містом. Діти були приємно вражені спостерігаючи архітектурні пам’ятки Белза. Дещо втомлені учасники заходу мали можливість перепочити та ближче познайомитись під час спільної обідньої перекуски.

На закінчення зустрічі діти були запрошені на перегляд фільму про життя та діяльність митрополита Андрея Шептицького, а посприяли цьому семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. свщмч. Йосафата.

Повідомила Алла Ковалик

Записано зі слів учасника з’їзду Віталія Стронського із с. Себечів