Послання 2024

Священики Буського деканату помолилися за померлого співбрата

18 листопада у переддень дев’ятин відходу у вічність отця Миколи Потовського в храмі св. Миколая м. Буська священики деканату відслужили поминальну Божественну Літургію та Панахиду.

Очолив богослужіння отець-декан Володимир Залуцький. Деякі священики не змогли бути на похороні, тому молитва у Буську об’єднала всіх ієреїв деканату в поминанні їхнього співбрата – о. Миколи.

Наймолодший священик деканату – о. Дмитро Цюпка, розповів про один приклад жертвенності цього єрея. Коли не було священика в с. Кудрявці, люди звернулися до о. Миколи, який проживав в с. Старий Милятин, щоб охрестити важко хвору дитину в лікарні. Він посеред ночі радо зібрався і приїхав до немічної, а коли люди хотіли покрити витрати за дорогу, він запитав: «а яку я матиму заслугу?» Ця дитина вже виросла, а приклад душпастирства люди переповідають одні одним.

Світлини із похорону