Молодіжні спільноти кількох парафій разом святкували Андріївські вечорниці

В неділю 11 грудня Жовківські аніматори спільноти МоКаДо (Молитва, катехизація, дозвілля), що при парафії оо. Василіян разом із молодіжною спільнотою храму Св. Йосафата, з о. Василем Кметем та з молоддю Марійської Дружини з Червонограда з о. Петром Венгрином, ЧСВВ, спільно зібралися на Андріївські вечорниці.

Святкування у такому масштабі було організоване вперше, а тому були нові знайомства. Весела сценка, чудові ігри та конкурси, українські пісні, смачненьке частування – все це чудово наповнило вечір народними традиціями та звичаями. Під час свята лунали пісні у авторському виконанні під акомпанемент гітари та саксофону.

Організатори мають надію, що це далеко не остання здибанка і співпраця! Це був маленький початок великої дружби!

Повідомили: Настя Кріп, Віра Янкович, Галя Шиделко