Освячення храму св. Йоана Богослова в с. Дуб‘є

7 жовтня 2018 р. Б., в с. Дуб'є було освячено новий храм св. Йоана Богослова.

Чин освячення здійснив єпископ-помічник Сокальсько-Жовківської єпархії владика Петро Лоза.

У своїй проповіді владика пригадав вірним, що саме храм "є місцем особливої зустрічі з Богом", тому що у храмі звершується Пресвята Євхаристія, уділяються святі тайни та звершується спільна молитва, а як говорить Христос, "де двоє або троє зібрані в ім'я моє, там я серед них" (Мт. 18, 20).

Архиєрей пригадав, що метою нашого життя є святість, тому кожна особа повинна старатися про своє освячення, щоби в кінцевому результаті перебувати у щасливій вічності зі своїм Творцем у небі.

Прес-служба єпархії

Анонс

20-11-2018 р. Б. о 11:00 Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 149-ї річниці від дня народження блаженної Йосафати Гордашевської та презентація книги про о. Кирила Селецького в с. Жужеляни.