В Сокальсько-Жовківській єпархії відбувся форум вівтарних дружин "СлуЖИТИ в любові"

З 13.08 по 30.08 на теренах Сокальсько-Жовківської єпархії проходив форум вівтарних дружин "СлуЖИТИ в любові", організатором якого була катехитична комісія. З'їзд усіх вівтарників відбувався у м. Жовква, м. Кам'янка-Бузька, м. Радехів, м. Сокаль, м. Червоноград, м. Броди і м. Буськ. Близько 300 братчиків ділилися своїм досвідом, а також і отримували нові знання у релігійній сфері.

Кожен день розпочинався з Божественної Літургії в часі якої усі єдналися у Таїнстві Євхаристії. Після спільної молитви на учасників чекали цікаві ігри, квест, розважання над Святим Письмом та дві конференції в яких порушувалися теми літургійно-морального та харитативного аспектів служіння вітарників. До організації форуму також долучилися випускники Львівської Духовної Семінарії Андрій Кічура та Юрій Бойко разом з аніматори храму Преображення Господнього (м. Кам'янка-Бузька).

Аніматор Христина Бойцун