Послання 2024

Розповідь про свято Миколая у Кам’янці

Нещодавно у церкві Преображення Господнього м. Кам'янка-Бузька відбулося свято присвячене до дня Святого Миколая.

Отець Володимир Касіян, настоятель парафії, розказав історію життя Святого Миколая. Найменші слухачі уважно слухали цікаву розповідь про Миколая, що робив добрі вчинки, допомагаючи бідним людям.

Свято було надзвичайно цікавим, веселі сценки підняли настрій як дітям, так і дорослим. Діти брали участь у конкурсах і веселих іграх, розповідали вірші про Святого Миколая. Звичайно, за це вони отримали подарунки: смачненькі цукерки і книжки.

Протягом усього дійства, на обличчях дітей сяяла усмішка і веселий сміх. Увесь зал був переповнений глядачами. Свято Миколая залишило незабутні спогади у кожному серці. Присутні гості були приємно вражені, і вдячні за гарно проведений вечір.

Організаторами свята були брат Андрій Кічура і брат Юрій Бойко, які доклали багато зусиль, а завдяки акторській майстерності парафіяльної молоді, свято вдалося на славу.

Повідомив брат Андрій Кічура